Teamindeling 36ste editie Bodetoernooi

Hieronder vind je de teamindelingen van de 36ste  editie van het Bodetoernooi. 

F1 – Italië  F2 – Engeland  F3 – Zweden  F4 – Denemarken 
 Maurice Bakker   Wiard Sibma   Toine Siccama   Kylano Dijkstra 
 Hidde Wielenga   Jaylin Gaasbeek   Jari de Wit   Vayan de Groot 
 Alfred King   Bowe Vrieswijk   Hessel van der Schoot   Mauro de Boer 
 Lanvin Warmerdam   Thomas Lolkema   Colin Schutter   Tim Hopman 
 Quinten Witteveen   Jort Kingma   Gio Lesilolo   Jurre Broersma 
 Erdem Koyuncu   Milan van der Wey   Roan Odolphi   Delano Brouwer 
 Nanne Woldring   Jurre Hoekema   Alysha van de Krol   Remi van Lier 
 Gideon van der Tuin   Quinn Amels   Lucas Hoppinga   Jan Zuidema 
 Yisak Getenet   Rijk Arends   David Gjaltema   Evy Boonstra 
 Harry King   Dylan Dijkstra   Finn Stellingwerf   Justen Boonstra 
Leider :  Leider :  Leider :  Leider : 
       
F5 – Frankrijk  F6 – Spanje  F7 – Duitsland  F8 – Belgie 
 Stijn Sijbesma   Quinthen de Boer   Jort Faasse   Mitchel Volbeda 
 Jeffrey Dijkstra   Dani Mateu van der Schoot   Jort van der Vlugt   Jurre Schurer 
 Casper Hanekamp   Justin Poortman   Stefan Bolte   Davey Volbeda 
 Roan Bijlsma   Roald van der Molen   Dinan Yildiz  Stijn van der Pol 
 Ramiro van Hoolwerff   Julian van Rossum   Jan Jesse van Eijck   Jan van der Veen 
 Bahaa Alkhateb   Milion Teklay   Milan Leusink   Nick Terluin 
 Tygo Mars   Bas Offenga   Sander Grijpink   Sem van der Pol 
 Stijn Schotanus   Cas de Bruin   Ricardo Brinksma   Jurre van der Wal 
 Robin Hanekamp   Dilan Broersma   Jaakob Jaarsma   Kelvin Nauta 
 Niek Sijbesma       
Leider :  Leider :  Leider :  Leider : 
       
F9 – Nederland       
 Jeroen Westra       
 Hesham Alrais       
 Vince Tazelaar       
 Jesper Himmat       
 Sem Broekhuizen       
 Maxim van den Bosch       
 Yorick Breidenbach       
 Jelle van Veen       
 Milan Mojarrango       
 Ruben Westra       
Leider :       

Indeling Teams  JO-8 + JO-9  +  WR  Bodetoernooi  zaterdag 16 juni 2018 

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl 

Indeling Teams  JO-11 + MO-11  Bodetoernooi  zaterdag 16 juni 2018 

E1 – Utrecht  E2  – Vitesse  E3  – Ajax  E4  – Feyenoord 
 Gijs Bakker   Brooklyn van der Veen   Nick de Wit   Mattijs Otten 
 Boyd Teuben   Winsten Kamsma   Liam de With   Mike Bosman 
 Stijn Geertzen   Daimen Kamsma   Enteny van Oldenbarneveld   Abel Schokker 
 Jelte Boere   Sil Goïnga   Stefan Steenbeek   Dylan Visser 
 Vincent Hanekamp   Jordi Krikke   Ezra Schilder   Mathijs Winkel 
 Stijn van der Vlugt   Sten Dijkstra   Ryan Soolsma   Rewan Alkhodr 
 Jelse de Wijs   Milkyas Teklay   Damian Gaasbeek   Demy Teuben 
 Sem Zijlstra   Melissa Roskam   Marlien Janssen   Silvan Hofma 
 Lenn Schippers   Helli Getenet   Senna Boomsma   
       
Leider :  Leider :  Leider :  Leider : 
       
       
E5  – PSV  E6  – AZ  E7  – Heerenveen   
 Bart Douma   Eise Kuperus   Reen Zandstra   
 Joost Klarenbeek   Marit de Jong   Sido Punter   
 Sven Alkema   Thijs de Witte   Danisha de Vries   
 Jesper Burkels   Riemer Toering   Roy Nauta   
 Kyan Bijlsma   Xander Koornstra   Isabella Markenstein   
 Luca Broekhuizen   Senna Menks   Marc Zijlstra   
 Tess van Amsterdam   Lennard Tilstra   Stan Hollander   
 Eline Douma   Buse Irem Göktas   Hidde Leguijt   
       
       
Leider :  Leider :  Leider :   

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl 

Indeling Teams  JO-13 + MO-13  Bodetoernooi  zaterdag 16 juni 2018 

D1 – Manchester United  D2 – AS Monaco  D3 – Paris Saint-Germain  D4 – Bayern München 
 Jessie Tichelaar   Storm Seinen   Mees Nagel   Mees Verdijk 
 David Kwast   Jaimy Koel   Valentijn van Laar   Sven Jurre de Vos 
 Vincent Breidenbach   Luka de Haan   Renzo Bolt   Janiek Wesselius 
 Mats Hoekema   Jens van der Ploeg   Renzo Poortman   Deyon Debipersad 
 Tristan van den Bosch   Luca Broersma   Pepijn Pieters   Wessel Post 
 Lucas Brouwer   David van Oldenbarneveld   Jayden Dijkstra   Djezz Bode 
 Davy de Haan   Floris de Haan   Thijs van der Schoot   Bas Siemonsma 
 Xander de Bruin   Hille Kuiper   Tomas Zeilmaker   Daan Prins 
 Julian Hofma       
       
Leider :  Leider :  Leider :  Leider : 
       
D5 – Liverpool  D6 – Real Madrid  D7 – FC Barcelona   
 Mark Alberda   Levano Oegema   Rieken van Stee   
 Sten Goïnga   Koen Bakker   Marcel Feenstra   
 Menno Bolte   Thom Posthumus   Dani Wiekstra   
 Koos Jorna   Sven Klarenbeek   Martijn Henstra   
 Finn Koornstra   Sofian Rouji   Lester Sibma   
 Tarik Garbouz   Vincent van der Pol   Remco Hoogeveen   
 Michael Zernov   Remy van Rossum   Jasper Boin   
 Oscar Busser   Finn van der Molen   Jesse Huijser   
     Leon Gall   
       
Leider :  Leider :  Leider :   

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl 

 

 

Deel dit:
Share

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*