Update Bodetoernooi

Hierbij de laatste update van de teamindelingen voor het Bode-toernooi (door een aantal afzeggingen zijn er een paar aanpassingen gedaan).

Graag zaterdag 15 juni om 8:30 uur aanwezig, zodat we op tijd (09:00 uur) kunnen beginnen! Download hier het speelschema!

Met sportieve groet,

Ester de Bruin,
organisatie Bode-Toernooi

Hieronder vind je de teamindeling van de 37ste editie van het Bodetoernooi

F1 – Italië F2 – Engeland F3 – Nederland F4 – Belgie
 Mitchel Volbeda  Kenan Yildiz  Sem van der Pol  Maxim van den Bosch
 Nourreddine Faggouss  Jaakob Jaarsma  Ferron Liem  Finn Stellingwerf
 Stef Janssen  Gideon van der Tuin  Quinn Hamstra  Stijn Schotanus
 Thije Toering  Daan Brandsma  Geert Alkema  Ricardo Brinksma
 Harry King  Lian Gras  Evy Boonstra  Jend Siderius
 Ruben Westra  Donny Mateu van der Schoot  Berkay Kaplan  Jurre Balt
 Semm Leeuwen   Stijn van der Pol  Sten Sopacua
       
Leider :
Pepijn Otten
Leider :
Tycho Feenstra
Leider :
Jort Albada
Leider :
Marco Schotanus
F5 – Frankrijk F6 – Spanje F7 – Duitsland
 Bas Offenga  Tygo Mars  Jari de Wit
 Jan Zuidema  Yisak Getenet  Amir Rezai
 Alysha van de Krol  Yorick Breidenbach  Robin Hanekamp
 Rijk Arends  Sven Odolphi  Lucas Hoppinga
 Leah de Jong   Daniel Bokal  Niek Sijbesma
  Niek Helvrich  Riley de Gier  Tessa Hiemstra
     
     
Leider :
Sander Helvrich
Leider :
Wladimir de Gier
Leider :
Cyrus Boerman
 

Indeling Teams Waddenrobkes + JO-8 Bodetoernooi zaterdag 15 juni 2019

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl


Indeling Teams JO-9 + JO-10 + JO-11 + MO-11

Bodetoernooi zaterdag 15 juni 2019

E1 -Bolsward E2 – Sloten E3  -IJlst E4  – Dokkum
 Nikolai Francois  Justin Poortman  Dominique Brouwer  Jelte Boere
 Lanvin Warmerdam  Yvan de Jong  Demy Teuben  Lars Petersen
 Sil Goïnga  Ryan Soolsma  Marc Zijlstra  Tim Hopman
 Nayef Alkhatib  Silvan Hofma  Hidde Bakker  Thomas Lolkema
 Dinan Yildiz  Roald van der Molen  Justen Boonstra  Julian van Rossum
 Ramiro van Hoolwerff  Jan van der Veen  Jort Kingma  Jan Jesse van Eijck
 Erdem Koyuncu  Jurre Boskma  Jort Faasse  Milion Teklay
 Danisha de Vries  Jeroen Westra  Hesham Alrais  Kaydin Klees
 Senna Boomsma  Jeffrey Dijkstra  Hessel van der Schoot  Buse Irem Göktas
Dani Mateu v.d. Schoot Alfred King Helli Getenet  Fenne Kuperus
       
Leider :
Lars de Boer
Leider :
Simon King
Leider :
Willem Faasse
Leider :
Mirren de Haan
E5  -Leeuwarden E6  – Stavoren E7  – Hindeloopen E8  – Workum
 Stefan Bolte  Justin Jilderts  Davey Volbeda  Riemer Toering
 Enteny v. Oldenbarneveld  Hidde Leguijt  Sven Alkema  Damian Gaasbeek
 Jesper Himmat Bahaa Alkhateb  Delano Brouwer  Sem Broekhuizen
 Sem Zijlstra Casper Hanekamp  Stijn Sijbesma  Jesse de Jong
 Jurre Broersma Quinthen de Boer  Hidde Wielenga  Milan van der Wey
 Maurice Bakker Thomas Scheffer  Vayan de Groot  Toine Siccama
 Kylano Dijkstra Jort van der Vlugt  Eline Douma  Sander Grijpink
 Jocelyn van der Pol Milan Mojarrango  Larissa Terpstra  Jurre Hoekema
 Bo Pieters Tess van Amsterdam Roan Liem  Norah de Jong
 Niels Terpstra Marit Timmerman Dilano van Esveld Brody de Gier
     
Leider :
NNB
Leider :
Manuel  Mojarrango
Leider :
NNB
Leider :
Alwin Broekhuizen

E9  – Sneek
 Vince Tazelaar
 Roy Nauta
 Dylan Visser
 Stan Hollander
 Roan Odolphi
 Gio Lesilolo
 Wiard Sibma
 Ferron Zuiderhof
 Stijn de Wit
 Leon Kuiper
Leider :
Jeroen Pol

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl


Indeling Teams JO-12+JO-13+MO-13 Bodetoernooi zaterdag 15 juni 2019

D1 – Manchester United D2 – AS Monaco D3 – Paris Saint-Germain D4 – Bayern München
 Levano Oegema  Rieken van Stee  Luca Broersma  Sven Jurre de Vos
 Dani Wiekstra  Jaimy Koel  Thom Posthumus  Mats Hoekema
 Lucas Brouwer  David van Oldenbarneveld  Michael Zernov  Jayden Dijkstra
 Finn Koornstra  Ché Comvalius  Davy de Haan  Sofian Rouji
 Melissa Roskam  Naomi de Jong  Lilly Visser  Sanne Roos
 Luna Wierda  Sanne Tromp  Mattijs Otten  Eise Kuperus
 Tristan Hollander  Boyd Teuben  Sido Punter  Gijs Bakker
 Joost Klarenbeek  Stijn Geertzen  Abel Schokker  Vincent Hanekamp
 Jeffry Broersma  Jordi Krikke  Xander Koornstra  Stefan Steenbeek
 Sten Dijkstra    
       
Leider :
Paolo en Aldert
Leider :
Sybolt Krikke
Leider :
Harmen en Bas
Leider :
Abdelhak Zoundri
D5 – Liverpool D6 – Real Madrid D7 – FC Barcelona D8 – Manchester City
 Vincent Breidenbach Renzo Poortman  Lester Sibma  Jens van der Ploeg
 Janiek Wesselius David Kwast  Thijs Brouwer  David van Dijk
 Thijs van der Schoot Floris de Haan  Hille Kuiper  Bas Siemonsma
 Kayleigh Helfferich Xander de Bruin  Liam de With  Esmee de Vries
 Bart Douma Reen Zandstra  Mike Bosman  Brooklyn van der Veen
 Thijs de Witte Nick de Wit  Sem de Jong  Mathijs Winkel
 Marit de Jong Senna Menks  Stijn van der Vlugt  Isabella Markenstein
 Ezra Schilder Jelse de Wijs  Frans-Dirk Zweers  Lenn Schippers
 Milkyas Teklay Luca Broekhuizen Jimte Offinga  Aaron Mud
       
       
Leider :
Jens van Sluis
Leider :
Godert & Koen Attema
Leider :
Daan de Schiffart
Leider :
Geoffrey Schippers

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl


 

Deel dit:
Share

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*