Bestuur

Hoofdbestuur
Naam Telefoon Mobiel
Voorzitter Johannes Woudstra
voorzitter@zeerobben.nl
0517-414237 06-53867574
Penningmeester Roland Zijlstra
penningmeester@zeerobben.nl
06-25546620
Secretaris Margreet Feenstra
secretaris@zeerobben.nl
0517-430881 06-11928348
Activiteiten Gerrit Bos
bosgerrit.55@ziggo.nl
0517-414968 06-12554837
Jeugdzaken Lieuwe Wesselius
jeugdvoorzitter@zeerobben.nl
06-53353122
Technische Zaken Sipko van Sluis
sipkovansluis@icloud.com
0517-414655 06-53108145
Gebouwen en Terrein Richard van der Kooi
rrvdkooi@hotmail.com
0517-419596 06-52483162
Sponsorzaken Dirk Arends
sponsors@zeerobben.nl
0517-430254 06-51279603
Robbenplaat Gerrit Bos
bosgerrit.55@ziggo.nl
0517-414968 06-12554837

 

Jeugdbestuur
Naam   Mobiel
Jeugdvoorzitter Lieuwe Wesselius
jeugdvoorzitter@zeerobben.nl
06-53353122
Lid dagelijks bestuur Wietse de Wit
wietse.de.wit@new-step.nl
06-27832598
Lid dagelijks bestuur Tino de Jong
tino.de.jong@home.nl
06-51522855
Adviseur Gerrit Riem
gerritriem@home.nl
06-16455820
Lid Robert Paul Hoekema
r.p.hoekema@home.nl
06-53692616
Lid Dirk Beverlo
dbeverlo@home.nl
06-30756517
Lid Elina Brouwer
postmus7@hotmail.com
06-52086558
Lid Edwin Zijlstra
edwinzijlstra@live.nl
06-50400095