Programma & Uitslagen

20-04-2017 19:15 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 Zeerobben JO13-1 0 - 1 Veld veld 1
21-04-2017 19:40 Leovardia 45+2 Zeerobben 45+1 4 - 1 Veld veld 1
21-04-2017 20:05 Harlingen 45+1 Zeerobben 45+1 2 - 1 Veld veld 1
21-04-2017 20:30 Harlingen 45+1 Zeerobben 45+1 3 - 1 Veld veld 1
21-04-2017 21:20 Zeerobben 45+1 Leovardia 45+2 3 - 3 Veld veld 1
22-04-2017 09:00 VC Trynwalden JO11-1 Zeerobben JO11-1 3 - 5 Veld Veld 2a
22-04-2017 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Zeerobben JO11-3 8 - 2 Veld veld 1
22-04-2017 10:00 Zeerobben JO11-9 Blauw Wit '34 JO11-11 2 - 7 Veld veld 4
22-04-2017 10:00 Noordscheschut MO13-1 Zeerobben MO13-2d 3 - 3 Veld veld 2
22-04-2017 10:00 TOP'63 JO11-1 Zeerobben JO11-6 6 - 1 Veld veld 2
22-04-2017 10:15 Hardegarijp JO9-1 Zeerobben JO9-1 12 - 0 Veld veld 2
22-04-2017 10:30 Zeerobben JO17-3 FVC JO17-2d 3 - 3 Veld veld 1
22-04-2017 11:00 SC Franeker JO13-4d Zeerobben JO13-4 4 - 0 Veld veld A
22-04-2017 11:15 Zeerobben JO11-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2G 6 - 0 Veld veld 4
22-04-2017 12:30 Heerenveen JO17-2 Zeerobben JO17-2d 2 - 2 Veld veld 2
22-04-2017 12:30 Alcides MO19-1 Zeerobben MO19-1d 2 - 2 Veld Alcides veld 1
22-04-2017 12:45 Groen Geel 2 Zeerobben 2 7 - 1 Veld veld 6 GRC/GG/FCG
22-04-2017 14:00 Harlingen JO15-1 Zeerobben JO15-2 4 - 0 Veld veld 2
22-04-2017 14:15 Joure SC 3 Zeerobben 4 2 - 2 Veld Sportpark de Hege Simmerdyk veld 4
22-04-2017 14:30 S.C. Stiens 6 Zeerobben 5 8 - 2 Veld veld 3
22-04-2017 14:30 S.C. Stiens 1 Zeerobben 1 0 - 2 Veld veld 2
25-04-2017 20:15 Zeerobben 4 Franeker SC 2 4 - 4 Veld veld 1
29-04-2017 08:45 Zeerobben JO13-1 Ropta Boys JO13-1 Veld veld 1
29-04-2017 09:00 Zeerobben JO9-2 Mulier JO9-1 Veld veld 2
29-04-2017 09:00 SJO Broekster Walden JO9-4 Zeerobben JO9-7 Veld veld 4
29-04-2017 09:00 Heeg JO9-1 Zeerobben JO9-3G Veld veld 2
29-04-2017 09:30 Leovardia JO11-1 Zeerobben JO11-1 Veld veld 1
29-04-2017 10:15 Zeerobben JO19-2 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO19-2 Veld veld 2
29-04-2017 10:30 Zeerobben JO17-1 Buitenpost JO17-1 Veld veld 1
29-04-2017 10:30 SSS'68 JO13-1G ZA Zeerobben JO13-5 ZA Veld veld 1
29-04-2017 12:00 Workum JO17-1 Zeerobben JO17-2d Veld veld 2
29-04-2017 12:15 Zeerobben JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-1 Veld veld 1
29-04-2017 12:15 ST SC Franeker/Tzummarum VR2 Zeerobben VR1 Veld veld C
29-04-2017 12:15 Zeerobben MO19-1d Alcides MO19-1 Veld veld 2
29-04-2017 12:30 Alcides MO19-1 ZA Zeerobben MO19-1d ZA Veld veld 2
29-04-2017 12:30 S.C. Stiens JO15-2d Zeerobben JO15-2 Veld veld 4
29-04-2017 12:45 Heerenveen JO15-1 Zeerobben JO15-1 Veld veld 5
29-04-2017 14:30 Zeerobben 5 Foarut 4 Veld veld 2
29-04-2017 15:00 Zeerobben 1 Meppel FC 1 Veld veld 1
02-05-2017 20:00 Zeerobben VR1 MKV'29 VR2 Veld veld 4
06-05-2017 08:45 Zeerobben JO11-8 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-4 Veld veld 2
06-05-2017 08:45 Zeerobben JO13-2 SC Bolsward JO13-2 Veld veld 3
06-05-2017 08:45 Zeerobben JO15-2 Oeverzwaluwen JO15-1d Veld veld 1
06-05-2017 08:45 Zeerobben JO9-2 IJVC JO9-1 Veld veld 2
06-05-2017 09:00 SJO Warga WWS JO9-5 Zeerobben JO9-6 Veld veld 2
06-05-2017 09:00 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO17-2d Zeerobben JO17-3 Veld veld 2
06-05-2017 09:00 ONS Boso Sneek MO13-1d Zeerobben MO13-2d Veld
06-05-2017 09:00 Oeverzwaluwen JO9-1 Zeerobben JO9-4 Veld veld 1
06-05-2017 09:50 VWC JO13-2G Zeerobben JO13-5 Veld veld 2
06-05-2017 10:00 Tzum JO11-1d Zeerobben JO11-5 Veld veld 2
06-05-2017 10:00 Zeerobben JO11-4 TOP'63 JO11-2 Veld veld 2
06-05-2017 10:05 Zeerobben JO9-7 Leovardia JO9-7 Veld veld 2
06-05-2017 10:15 Oeverzwaluwen JO11-1 Zeerobben JO11-3 Veld veld 1
06-05-2017 10:15 Zeerobben JO13-4 SC Bolsward JO13-6 Veld veld 3
06-05-2017 10:15 Be Quick D JO19-1 Zeerobben JO19-1 Veld veld 1
06-05-2017 10:30 Frisia JO13-3 Zeerobben JO13-1 Veld veld 4
06-05-2017 10:30 SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 Zeerobben MO13-1d Veld veld 5
06-05-2017 10:30 Zeerobben JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-2 Veld veld 4
06-05-2017 10:30 Zeerobben JO15-1 CVVO JO15-1 Veld veld 1
06-05-2017 10:30 IJVC JO11-1 Zeerobben JO11-6 Veld veld 1
06-05-2017 10:30 SC Bolsward MO11-3 Zeerobben MO11-1d Veld veld A
06-05-2017 11:00 Wardy MO17-1 Zeerobben MO17-1d Veld veld 2
06-05-2017 11:00 LSC 1890 JO11-2 Zeerobben JO11-2 Veld Sportpark Jachthavenstraat veld 3
06-05-2017 11:00 LSC 1890 JO11-6 Zeerobben JO11-7 Veld Sportpark Jachthavenstraat veld 2
06-05-2017 11:10 Zeerobben JO9-5 Frisia JO9-10 Veld veld 2
06-05-2017 11:15 Zeerobben JO9-1 Hardegarijp JO9-1 Veld veld 2
06-05-2017 11:45 Zeerobben JO11-9 Leovardia JO11-11 Veld veld 4
06-05-2017 11:45 Zeerobben JO13-3d SWZ Boso Sneek JO13-3 Veld veld 3
06-05-2017 12:00 SJO Warga WWS JO19-1 Zeerobben JO19-2 Veld veld 1
06-05-2017 12:15 Zeerobben JO15-3 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO15-3 Veld veld 2
06-05-2017 12:30 Zeerobben JO17-2d SDS JO17-1 Veld veld 1
06-05-2017 12:30 SWZ Boso Sneek JO17-1 Zeerobben JO17-1 Veld veld 1
06-05-2017 13:15 Zeerobben MO15-1 Frisia MO15-1 Veld veld 3
06-05-2017 14:00 MKV'29 VR2 Zeerobben VR1 Veld veld 2 MKV
06-05-2017 14:30 ST Blija/Holwerd 2 Zeerobben 5 Veld veld 1
06-05-2017 14:30 Zeerobben 4 Scharnegoutum'70 2 Veld veld 1
06-05-2017 14:30 Veenwouden SC 1 Zeerobben 1 Veld veld 1
06-05-2017 15:00 HZVV 3 Zeerobben 2 Veld veld 3