Zeerobben 1

Zeerobben 1 komt uit in de 2e klasse I

Trainer:

Arjen Postma

Keepertrainer

Anthoon Elsinga

Leider:

Wiebe Attema (ass leider:Klaas v.d. Ploeg)

Ass. trainer

Kerst Heida

Verzorger:

Johan van Slooten

Materialen

Vacant

Grensrechter:

Laurens Bergsma

Trainingstijden:

Ma en Do van 20.00-21.30 uur

A-selectie

Albert Beuker, Steven Beuker, Pim Bleichrodt, Ruben Bosga, Dylan Drent, Christiaan Feenstra, Marijn Helfferich, Frank ten Hoeve, Theo Nota, Allard Sym Sprenger, Jordy Torenbeek, Marcel Visser, Jacob de Vries, Higor da Silva, Pieter Westra, Jeffrey Draaisma, Abdul Boundati, Rene Cnossen, Marc Reussing, Frank Pietersma en Steffan Amels.

 Ondersteuning:  Fysiotherapie Rozengracht: Peter Baard & Anke Mollema Bruinsma

Wedstrijdverslagen:

Klik hier voor alle verslagen van Zeerobben 1

(smartphone gebruiker? Kantel het scherm voor een betere weergave)

Uitslagen 2e klasse I:

Datum Tijd Thuis Club Uit Club Score Bijzonderheden
25-03-2017 15:00 Grootegast Fc 1 Joure SC 1 0 - 3
25-03-2017 15:00 Zeerobben 1 VVI 1 5 - 1
25-03-2017 15:00 Be Quick D 1 Broekster Boys 1 1 - 0
25-03-2017 14:30 Walde De 1 Nijland 1 0 - 1
25-03-2017 14:30 Meppel FC 1 CVVO 1 4 - 3
25-03-2017 14:30 Hardegarijp 1 S.C. Stiens 1 0 - 1
25-03-2017 14:30 Veenwouden SC 1 Tonego 1 1 - 3

Programma Zeerobben 1:

Datum Tijd Thuis Club Uit Club Bijzonderheden
01-04-2017 14:30 Broekster Boys 1 Zeerobben 1
08-04-2017 15:00 Zeerobben 1 CVVO 1
22-04-2017 14:30 S.C. Stiens 1 Zeerobben 1
29-04-2017 15:00 Zeerobben 1 Meppel FC 1
06-05-2017 14:30 Veenwouden SC 1 Zeerobben 1
13-05-2017 14:30 Zeerobben 1 Hardegarijp 1

Stand 2e klasse I:

Positie Logo Naam G W GL V P Goals
1 Zeerobben 1 20 13 3 4 42 (54 - 25)
2 Hardegarijp 1 20 13 2 5 41 (44 - 22)
3 Be Quick D 1 20 13 0 7 39 (42 - 28)
4 Veenwouden SC 1 20 12 2 6 38 (45 - 29)
5 Broekster Boys 1 20 10 3 7 33 (41 - 28)
6 Meppel FC 1 20 10 3 7 33 (46 - 46)
7 Joure SC 1 20 10 2 8 32 (35 - 29)
8 VVI 1 20 9 3 8 30 (42 - 43)
9 CVVO 1 20 8 3 9 27 (37 - 40)
10 S.C. Stiens 1 20 7 4 9 25 (31 - 44)
11 Nijland 1 20 4 6 10 18 (17 - 32)
12 Grootegast Fc 1 20 4 5 11 17 (16 - 29)
13 Tonego 1 20 5 1 14 16 (24 - 49)
14 Walde De 1 20 3 1 16 10 (26 - 56)

Periode 1:

Positie Logo Naam G W GL V P Goals
1 Veenwouden SC 1 8 7 0 1 21 (21 - 10)
2 Joure SC 1 8 6 0 2 18 (19 - 10)
3 Zeerobben 1 8 5 2 1 17 (20 - 6)
4 Hardegarijp 1 8 5 1 2 16 (20 - 8)
5 CVVO 1 8 4 2 2 14 (19 - 13)
6 VVI 1 8 4 1 3 13 (17 - 17)
7 Broekster Boys 1 8 3 3 2 12 (11 - 10)
8 Meppel FC 1 8 4 0 4 12 (16 - 18)
9 Be Quick D 1 8 3 0 5 9 (12 - 15)
10 Nijland 1 8 2 3 3 9 (7 - 11)
11 S.C. Stiens 1 8 3 0 5 9 (10 - 18)
12 Grootegast Fc 1 8 2 1 5 7 (8 - 14)
13 Tonego 1 8 1 0 7 3 (10 - 23)
14 Walde De 1 8 0 1 7 1 (7 - 24)

Periode 2:

Positie Logo Naam G W GL V P Goals
1 Be Quick D 1 9 8 0 1 24 (26 - 10)
2 Hardegarijp 1 9 6 1 2 19 (19 - 12)
3 Veenwouden SC 1 9 5 2 2 17 (21 - 11)
4 Zeerobben 1 9 5 1 3 16 (22 - 16)
5 Broekster Boys 1 9 5 0 4 15 (20 - 16)
6 VVI 1 9 4 2 3 14 (22 - 15)
7 Meppel FC 1 9 3 3 3 12 (19 - 24)
8 Joure SC 1 9 3 2 4 11 (11 - 12)
9 Grootegast Fc 1 9 2 4 3 10 (6 - 8)
10 Tonego 1 9 3 1 5 10 (11 - 18)
11 CVVO 1 9 3 1 5 10 (12 - 20)
12 S.C. Stiens 1 9 1 4 4 7 (15 - 23)
13 Walde De 1 9 2 0 7 6 (15 - 24)
14 Nijland 1 9 1 3 5 6 (7 - 17)

Periode 3:

Positie Logo Naam G W GL V P Goals
1 Zeerobben 1 3 3 0 0 9 (12 - 3)
2 Meppel FC 1 3 3 0 0 9 (11 - 4)
3 S.C. Stiens 1 3 3 0 0 9 (6 - 3)
4 Broekster Boys 1 3 2 0 1 6 (10 - 2)
5 Hardegarijp 1 3 2 0 1 6 (5 - 2)
6 Be Quick D 1 3 2 0 1 6 (4 - 3)
7 CVVO 1 3 1 0 2 3 (6 - 7)
8 Nijland 1 3 1 0 2 3 (3 - 4)
9 Joure SC 1 3 1 0 2 3 (5 - 7)
10 Walde De 1 3 1 0 2 3 (4 - 8)
11 Tonego 1 3 1 0 2 3 (3 - 8)
12 VVI 1 3 1 0 2 3 (3 - 11)
13 Veenwouden SC 1 3 0 0 3 0 (3 - 8)
14 Grootegast Fc 1 3 0 0 3 0 (2 - 7)